Poslední přidané

Portrét prvního prezidenta Československé republiky Tomáše Garrigue Masaryka

T.G.M.

olej na plátně 30x40cm
2017
katalog Life >

Aktuálně

MINI by AUGUSTIN

Na prosinec 2017 jsem pro vás připravil vánoční edici 25-ti POP serigrafií 25x25cm.

 

Serigrafie jsou vpředu číslované a podepsané, kvalitně adjustované na pěnové desce, připravené k zarámování. Každému originálu náleží certifikát a obálka se znakem kolekce.  

 

Děkuji za vaše vánoční objednávky!

prohlédnout >

Poslední prodané

Zamilovaný pár na lavičce před horskou chatou

Na horách

olej na plátně 55x46cm
2016
katalog Life >

Richard Augustin

Richard Augustin - český malíř - czech painter - artist Mallorca

Jsem Richard Augustin (1975), výtvarník z České republiky. Pod mýma rukama vznikají autorské obrazy malované na plátně a ručně tištěné serigrafie na papíře. Pro svou tvorbu vybírám nadčasová témata srozumitelná současnému publiku i motivy rezonující s místy kde pracuji a vystavuji.

 

Jako milovník svobody, krásy a optimismu vytvářím především barevné a pozitivně laděné obrazy. Originální díla s autentickými příběhy a neopakovatelnou atmosférou. Tvořím je pro vás s maximální profesionalitou a vášní již od roku 2004.


Zasílání novinek

Studio Augustin Live

Chcete-li být informováni o připravovaných výstavách, nových obrazech a vernišážích, přihlašte se k odebírání novinek formou newsletteru. Obdržíte sice nepravidelné, zato podstatné informace o mých uměleckých aktivitách. Vaše osobní údaje ochráním v rozsahu stanoveném zákonem.

 

Zadáním vašeho e-mailu a stiskem tlačítka PŘIHLÁSIT se zapíšete na studiový mail-list, aniž by váš kontakt obdržela třetí osoba. Pokud nebudete chtít newletter nadále odebírat, jednoduše váš e-mail znovu vyplňte a smažte z mail-listu stiskem tlačítka ODHLÁSIT.
Práce na zakázku

Richard Augustin - práce na zakázku

Nejlepší díla často vznikají na zakázku. Máte-li určitou představu a konkrétní prostor, dáte tím mojí tvorbě směr a energii. Chcete-li autorský obraz na míru, neváhejte mě kontaktovat a společně realizovat vaše vize a nápady.

 

Autorská tvorba je hlavní, nikoli však jedinou činností, kterou se zabývám. Vybavil jsem stylovými tisky několik pražských hotelů, ilustroval knihu pro děti, realizoval řadu plakátů a grafických návrhů. Můžete se na studio obrátit se všim, co nějak souvisí s uměleckou tvorbou.