Poslední přidané

Portrét prvního prezidenta Československé republiky Tomáše Garrigue Masaryka

T.G.M.

olej na plátně 30x40cm
2017
katalog Life >

Aktuálně

MINI by AUGUSTIN

Na prosinec 2017 jsem pro vás připravil vánoční edici 25-ti POP serigrafií 25x25cm.

 

Serigrafie jsou vpředu číslované a podepsané, kvalitně adjustované na pěnové desce, připravené k zarámování. Každému originálu náleží certifikát a obálka se znakem kolekce.  

 

Děkuji za vaše vánoční objednávky!

prohlédnout >

Poslední prodané

Zamilovaný pár na lavičce před horskou chatou

Na horách

olej na plátně 55x46cm
2016
katalog Life >

 Nákup on-line

Deposit by AUGUSTIN

Děkuji, že jste se rozhodli zakoupit umělecké dílo AUGUSTIN Original on-line!

 

1) U vámi vybraného díla zvolte Dotaz na cenu a vyplňte nezbytné údaje. Obratem vám zašlu cenu díla, cenu rámované verze (jedná-li se o serigrafie) a všechny detaily ohledně dostupnosti a bezplatného doručení díla. Jakmile doladíme vaši objednávku, obdržíte platební údaje a fakturu. Dílo vám zabalím a odešlu neprodleně po jeho uhrazení.

 

2) Doručení díla do vašich rukou je zdarma, průběh zásilky budete moci sledovat on-line. Díla doručuji v kartonových eko-obalech zákazníkům po celém světě. K zasílání využívám lokální poštu a kurýrní služby DPD, TNT a DHL. Díla zasílám z depozitů nebo přímo z výstav, zásilky pojišťuji.

 

3) Chci abyste byli 100% spokojení se vzájemnou komunikaci, bezproblémovým nákupem a především se zakoupenými obrazy. Individuální přístup k novým zákazníkům je samozřejmostí stejně jako péče o zákazníky stávající. Přeji vám příjemné žití s uměleckými díly AUGUSTIN Original!

 

? Detailní informace ohledně vaší objednávky, platby, dodací lhůty, záruky a postupu při reklamaci najdete v obchodních podmínkách Studia Augustin.

 

 

 Nákup ve studiu

How to buy AUGUSTIN online

Pokud dáváte přednost osobnímu setkání, chcete při koupi nasát atmosféru studia nebo vybírat z aktuální tvorby, bude pro vás nejlepší navštívit přímo Studio AUGUSTIN. Informace pro návštěvníky naleznete v kontaktech.

 

Ve studiu budete mít možnost vidět nejnovější obrazy i raritní kusy mimo oficiální katalogy. Možnost získat některý z originálů přímo od autora může být pro vás stejně zajímavá jako pro mě setkání se sběrateli. Na místě také můžete získat podrobné informace o tvorbě na zakázku - obrazy na míru a portréty tvoří podstatnou část mé činnosti.

 

 

 Nákup v Galerii

How to buy AUGUSTIN in an art gallery

V galeriích a na výstavách lze často zakoupit nejlepší díla - výstavy se snažím koncipovat jako výběr toho nejlepšího na dané téma a galerie si poté nechávají ve svých sbírkách výběr dle vlasního uvážení. Ceny jsou obecně o 10-20% vyšší než při nákupu on-line nebo ve studiu, avšak možnost zakoupit jinak nedostupný originál a servis poskytovaný galeriemi tento rozdíl vyváží.

 

Galerie, které mě permanentně zastupují, vám také zprostředkují prohlídku děl ze studia, depozitu či katalogů. Poradí vám s výběrem, poskytnou dostatek informací o mé tvorbě i dílech samotných. Má-li pro vás nákup umění společenský a kulturní rozměr, je koupě z galerie nebo výstavy jednoznačnou volbou.